Kontakt | RUST

Kontakt

Rust
Guldbergsgade 8
2200 København N
Telefon: +45 35 24 52 00
Email: info@rust.dk

Facebook/rustnatklub
Facebook/rustlive
Instagram

 

RUST ADMINISTRATION

Administrationen er åben for telefoniske henvendelser mandag – fredag i tidsrummet 09.00 - 14.00. Henvendelser vedr. glemte sager foretrækker vi pr. mail på adressen: info@rust.dk. Øvrige henvendelser bedes rettet til den pågældende medarbejder (se mail-adresser nedenfor).

RUST ADMINISTRATION BESTÅR AF

Direktør Morten Varano: varano@rust.dk

Musikchef Sven Houlberg: sven@rust.dk

PR, kommunikations- & afvikleransvarlig Camilla Trodyb: trodyb@rust.dk

Personalechef Kristian Aagaard: kristian@rust.dk

Eventkoordinatorelev Sally Landis: sally@rust.dk

Booking live & Produktionsansvarlig Mikkel Glenstrup: mikkel@rust.dk

Booking natklub Joris Jonas Wild: joris@rust.dk

Rydderansvarlig Emil Mathiesen: emil@rust.dk

Barchef Tanja Bruun: tanja@rust.dk

Gaderobeansvarlig Mie Hansen: mie@rust.dk
 

ADMINISTRATIONEN HAR ÅBENT

☞ Mandag – fredag kl. 09.00 - 14.00

GLEMTE SAGER

✉  Skriv venligst til mailadressen: info@rust.dk.

BOOKING

✉ Kontakt Sven Houlberg på sven@rust.dk

LEJ RUST

✉ Kontakt Sven Houlberg på sven@rust.dk