Kontakt | RUST

Kontakt

Rust

Guldbergsgade 8

2200 København N

Telefon: +45 3524 5200

E-mail: info@rust.dk

 

 

ÅBNINGSTIDER

Administrationen er åben for telefoniske henvendelser mandag til fredag i tidsrummet 09.00 - 14.00.

 

 

GLEMTE SAGER

Skriv til info@rust.dk

 

 

LEJ RUST

Skriv til Sven Houlberg på sven@rust.dk

 

 

PRODUKTIONSØVER

Skriv til Mikkel Glenstrup på mikkel@rust.dk

 

 

ADMINISTRATION PÅ RUST

Øvrige henvendelser bedes rettes til den pågældende medarbejder.

 

 

Direktør // Morten Varano, varano@rust.dk

 

Musikchef // Sven Houlberg, sven@rust.dk

 

Booking live & produktionschef // Mikkel Glenstrup, mikkel@rust.dk

 

Booking natklub // Joris Jonas Wild, joris@rust.dk

 

Social Media Manager // Oluf Valdemar Nielsen, oluf@rust.dk

 

Drifts- & personalechef // Kristian Aagaard, kristian@rust.dk

 

Barchef // Tanja Bruun, tanja@rust.dk

 

Garderobechef // Mie Hansen, mie@rust.dk