Kontakt | RUST

Kontakt

Rust
Guldbergsgade 8
2200 København N
Telefon: +45 3524 5200
E-mail: info@rust.dk

 

 

ÅBNINGSTIDER
Administrationen er åben for telefoniske henvendelser mandag til fredag i tidsrummet 10.00 - 14.00.

 

 

GLEMTE SAGER
Skriv til info@rust.dk

 

 

LEJ RUST
Skriv til Mikkel Glenstrup på mikkel@rust.dk

 

 

PRODUKTIONSØVER
Skriv til Mikkel Glenstrup på mikkel@rust.dk

 

 

ADMINISTRATION PÅ RUST
Øvrige henvendelser bedes rettes til den pågældende medarbejder.
 
Direktør // Morten Varano, varano@rust.dk
 
Musikchef og daglig leder // Mikkel Glenstrup, mikkel@rust.dk
 
Booking og PR // Oluf Valdemar Nielsen, oluf@rust.dk
 
Social Media Manager // Mathilde Høm, mathilde@rust.dk
 
Personalechef // Daniel Poulsen, daniel@rust.dk
 
Barchef // Greg Sanguinetti, greg@rust.dk
 
Runnerchef // Emil Mathson, emil@rust.dk
 
Garderobe- og entréchef // Maggie Pozerska, maggie@rust.dk